Kurumsal Yazılım Çözümleri

Artık klişe haline gelmiş bir sözdür : • Çağımız teknoloji ve internet çağıdır
Ne kadar klişe olsa da bu bir gerçekliktir. Yazılıma ve teknolojiye gereken önemi vermeyen işletmeler ve ülkeler geri kalmaya mahkumdurlar.
Yazılım, her ölçekte işletmelere zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan önemli bir teknolojidir. İster üretim yapan bir işletmeniz olsun isterse de sadece satış yapan bir işletmeniz olsun mutlaka işlerinizi kolaylaştıracak, maliyetlerinizi azaltabilecek bir yazılıma ihtiyaç duyabilirsiniz.

Yazılım

Yazılım ile neler yapılabilir?

Bir işletmenin a-dan z-ye tüm süreçlerini bir yazılım ile yönetebilirsiniz.
Stoklarınızı ve tedarik ihtiyaçlarınızı kolayca yönetebilir ve takip edebilirsiniz.
Maliyetlerinizi kolayca hesaplayabilir ve maksimum tasarrufu sağlayabilirsiniz.
Satışlarınızı kolayca takip edebilir ve yönetebilirsiniz.
Ürünlerinizi hem yurtiçi hem de yurtdışı pazara kolayca sunabilir ve dünyadaki herkesi potansiyel müşteriye dönüştürebilirsiniz.
Personel yönetimini ve giderlerini daha kolay hesaplayabilir ve tasarruf sağlayabilirsiniz.
Şirketinize ait araçları yönetebilir ve anlık olarak takip edebilirsiniz.
Üretim için gerekli olan elektrik, hammadde gibi kaynakları daha verimli kullanabilirsiniz.
Müşterilerinizle direkt iletişime geçebilir ve geri bildirimler alıp bu geri bildirimler ile satış ya da üretim stratejilerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.
Ve bunlar gibi onlarca şey söylenebilir...

Yazılım teknolojilerinin bir işletmenin verimliliğini artırabildiği gibi bir ülkenin gelişmesine de önemli katkıları bulunmaktadır. Bu yüzdendir ki yazılıma ve teknolojiye gerekli ilgi ve yatırımı gösteren ülkeler gittikçe zenginleşmişlerdir. Güney Kore buna çok güzel bir örnektir.
Erarslan Yazılım olarak 15 yıla dayanan yazılım geliştirme deneyimimizi işletmelerin hizmetine sunarak hem işletmelerimizin hem de ülkemizin gelişmesine ve tasarruf etmesine katkıda bulunuyoruz.

Biz Neler Yaptık?

Çalışma hayatımız boyunca Teksan Jeneratör, Opet, Migros, Lukoil, Garanti Bankası gibi bir çok şirketin ihtiyaçları doğrultusunda özel yazılımlar geliştirdik ve kullanımlarına sunduk. Yaptığımız yazılımlar ile işletmelerin otomasyona geçmelerine katkıda bulunduk. Geliştirdiğimiz uygulamaların bir çoğu halen kullanılmakta olup işletmelere zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaya devam etmektedir.

Neler Yapabiliriz?

UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
UNIX (işletim sistemi) temel olarak basit bir işletim sistemdir, ancak bu basitliği anlamak için zeki olmanız gerekmektedir.

Dennis Ritchie

C Programlama dilini geliştiren Denis Ritchie´nin dediği gibi basit çözümleri geliştirmek için zeka şarttır. Biz bu sözü çok önemsiyoruz çünkü bir soruna, bir ihtiyaca çözüm olabilecek en basit yöntemleri, en kestirme yolları bulmak gerek insanlara gerekse de işletmelere ve hatta gerekse de ülkelere çok önemli zaman tasarrufu sağlamaktadır. Her türlü rekabetin en üst seviyelerde yaşandığı günümüzde zaman maliyetinin ne derece önemli olduğunun bilincinde olduğumuz için iş ortaklarımıza en hızlı, verimli ve efektif çözümleri sunmak önceliğimizdir.
Vermiş olduğumuz hizmetlere örnek olarak :

 1. Masaüstü uygulamalar, internet ve/veya intranet uygulamaları, web siteleri, mobil uygulamalar, web servisleri, veritabanı uygulamaları.
 2. Süreç takip uygulamaları
 3. Stok takip uygulamaları
 4. Depo, teknik servis ve lojistik takip uygulamaları
 5. Personel, insan kaynakları, öğrenci otomasyon sistemleri
 6. Coğrafi bilgi sistemlerini kullanarak araç takip ve rota optimizasyon uygulamaları
 7. E-Ticaret site ve uygulamaları
 8. Mobil uygulamalar
 9. Müşteri ilişkileri yazılımları
 10. Bayi yönetim sistemleri
 11. Tedarik yönetim sistemleri
 12. vb şeklinde sıralayabiliriz.
Siz de işletmenize yazılımın gücünü kullanarak tasarruf sağlamak isterseniz çekinmeden bizimle iletişime geçiniz. Birlikte değerlendirmeler yapalım ve çözüm önerilerimizi sunalım.