Digital Marketing

İnternet yaygınlaşmadan önce şehrin en işlek caddesindeki mağazalar en çok satış yapan mağazalardı. Ama internet herşeyi değiştirdi.
İnternet mağazaları gerçek mağazalardan fazla satış yapar hale geldi. Hepsiburada, N11, GittiGidiyor, Sahibinden gibi internet siteleri Türkiye´nin en çok ziyaret edilen ve en çok sipariş verilen mecraları halini aldı.
İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla internet reklamcılığı gazete, radyo, televizyon reklamcılığıyla yarışırı hale geldi. Sosyal medya siteleri üzerinden alışveriş yapılabilir olması sayesinde pazarlama stratejilerinde önemli değişiklikler meydana geldi.
İnternet sayesinde sadece bulunduğunuz mahalle ya da ile değil tüm ülkeye hatta tüm dünyaya erişebilme, satış yapabilme hizmet verebilme imkanı doğdu.
Artık ister üretici olun, ister satıcı olun ya da hizmet sağlayıcı olun dijital pazarlama yöntemlerini etkin kullanarak şirketinizin büyümesini, satışlarınızın önemli derecede artmasını sağlayabilirsiniz.

Dijital Marketing Size Ne Sağlar?

Dijital Marketing

Elektronik ticaret (e-ticaret) yaparak internet üzerinden satış yapmanızı sağlar.
Facebook gibi sosyal medya siteleri ile müşterilerinize daha kolay erişmenize olanak verir.
Hepsiburada, N11, GittiGidiyor, Sahibinden, Trendyol gibi elektronik dükkan açabilmenize olanak sağlayan mağazalar aracılığıyla milyonlarca müşteriye ulaşabilirsiniz.
Arama motoru (google gibi) reklamlarıyla ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi arayan kullanıcılara kolayca ulaşabilirsiniz.
Üretim stratejilerinizi kolayca belirleyebilirsiniz.