Hakkımızda

Yazılım ve bilişim alanında uzun yıllardır kazandığımız tecrübe, bilgi birikimi ve profesyonellik ile ihtiyaçlarınızı doğru şekilde analiz ediyor ve profesyonel çözümler geliştiriyoruz.
Softrano olarak işimizi aşkla yapıyoruz; aşkla yapılan işler güzel sonuçlar getirir. Güzel sonuçlar yüzlerin gülümesemesini sağlar. Biz birlikte çalışıp birlikte kazanmayı birlikte gülümsemeyi öneriyoruz. Bu bağlamda birlikte iş birliği yaptığımız özel ya da tüzel kişiliklere “müşteri” olarak değil “iş ortağımız” gözüyle bakıyoruz.

Kurumsal yazılım çözümlerinden, SEO hizmetlerine, bankacılık uygulamalarından, e-ticaret uygulamalarına, coğrafi bilgi sistemi çözümlerinden CMS (içerik yönetim sistemleri) çözümlerine kadar yazılım alanında birbirinden farklı sektörlere hizmet verdik ve hizmet vermeye devam ediyoruz. Yazılım sektöründe geliştirilen uygulamaların %70'e yakınının başarısızlıkla sonuçlanmasına karşın bizim geliştirdiğimiz uygulama ve çözümlerin başarı oranı %100'e yakındır.

Kendi şirketimizi kurmadan önce profesyonel çalışma hayatımızda Opet, Migros, Lukoil, FilliBoya, Tırsan, Kässbohrer, Papara gibi yerli-yabancı birçok büyük kurumun yazılım ihtiyaçlarını geliştirmiş olmanın kazandırdığı bilgi ve tecrübe birikimini şimdi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Kurumsal Yazılım Projeleri

İhtiyaçlarınızı doğru analiz ediyor, en optimum çözümleri sunuyoruz. Gereksiz maliyetlerden kurtararak verimliliğinizi artırmayı amaçlıyoruz.

E-Ticaret Çözümleri

Profesyonel ve özgün e-ticaret çözümleri geliştiriyoruz. Ürün ve hizmetlerinizin satışlarını online dünyaya taşıyarak hem ulusal hem de uluslararası piyasaya açılmanızı sağlıyoruz.

Mobil Uygulamalar ve Mobil Uyumlu Siteler

Android ve/veya iOS platformları için akıllı telefon, tablet, akıllı saat uygulamaları geliştiriyoruz. Bununla birlikte cep telefonları ve tabletlerle uyumlu websiteleri geliştiriyoruz.

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarındaki arama sonuçlarında websayfalarınızı üst sıralara çıkararak organik ziyaretçilerin sayısını artırıyoruz. Bu sayede daha çok müşteri kazandırıyor, satışlarınızı artırıyoruz.

Dijital Marketing - Pazarlama

Ürün ya da servislerinizi her türlü internet ortamında tanıtıyor, pazaryerlerine entegre ediyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya ağlarındaki hesaplarınızın yönetimini sağlayarak kurumsal kimliğinizi güçlendiriyor, marka değerinizi yükseltiyor ve potansiyel müşterileri değerlendiriyoruz.